WWW.POKERJOKERZ.COM
YOU ARE REQUIRED TO LOG IN TO VIEW THIS FORUM.

WWW.POKERJOKERZ.COM

HomeChatroomFAQUsergroupsRegisterLog in

Share | 

sziasztok

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
xxjocixx
NEWCOMER
NEWCOMER

PostSubject: sziasztok    Mon Jan 10, 2011 2:03 pm

sziasztok katona józsef hungary nagyon szeretek pokert játszani próbálom minden nap gyakorolni és nagyon örülök annak hogy itt lehetek közöttetek!!!!! nem tudom az angol nyelvet ezért kicsit nehezebben igazodom ki de a számítógépem lefordítja nekem a tartalmat még egyszer nagyon köszönöm . remélem megfelelő tagja leszek a közösségnek
Back to top Go down
Samango
Admin
Admin

PostSubject: Re: sziasztok    Mon Jan 10, 2011 4:10 pm

xxjocixx wrote:
sziasztok katona józsef hungary nagyon szeretek pokert játszani próbálom minden nap gyakorolni és nagyon örülök annak hogy itt lehetek közöttetek!!!!! nem tudom az angol nyelvet ezért kicsit nehezebben igazodom ki de a számítógépem lefordítja nekem a tartalmat még egyszer nagyon köszönöm . remélem megfelelő tagja leszek a közösségnek

hey Joseph soldier in hungary really like to play poker all day trying to practice and I am very happy to be here among you !!!!! I do not know the English language is therefore suited to a little more difficult but the computer will translate the content to me once again thank you very much. I hope I will be corresponding members of the community

Welcome to pokerjokerz Joseph

It would be easier if you translate your posts once before you post them, rather than all our members each translate after you have posted

(Könnyebb lenne, ha lefordítjuk a hozzászólások után, mielőtt post őket, ahelyett, minden tagot minden lefordítani, miután kiküldött)

Guest

PostSubject: Re: sziasztok    Mon Jan 10, 2011 5:52 pm

Nem tudom elhinni, hogy magyarul beszélnek is. Végül valaki tudok beszélni magyarul.
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: sziasztok    

Back to top Go down

sziasztok
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1